Praca

1. Technik/Instalator/Monter sieci LAN, WAN, WLAN oraz FTTx

Wymagania:

  • podstawowa znajomość sieci WLAN, LAN/WAN oraz FTTx

  • umiejętności instalacyjne w zakresie okablowania (miedź, światłowód)

  • podstawowa znajomość systemu MIKROTIK / UBIQUITI

  • podstawowa znajomość systemów Windows i obsługi komputera

  • podstawowa znajomość dotycząca konfiguracji urządzeń sieciowych (router, AP, VOIP itp.)

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • entuzjazm, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy z Klientami

  • umiejętność używania wiertarki / młotka / śrubokrętu

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji abonenckich

  • montaż urządzeń końcowych FTTx, WLAN, LAN

  • montaż masztów i anten

  • modernizacja oraz serwis infrastruktury sieciowej

  • serwis u Klienta

  • montaż skrzynek blokowych oraz instalacji wewnętrznej w budynkach

  • utrzymywanie narzędzi i stanowiska pracy w należytym porządku

  • pozytywne reprezentowanie firmy na zewnątrz

Mile widziane:

  • ukończone technikum lub inna szkoła techniczna

  • praktyka w firmach o podobnym profilu – telekomunikacja/teleinformatyka

  • obsługa spawarki światłowodowej i OTDR'a

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • uprawnienia wysokościowe

Oferujemy:

  • umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa o pracę - do uzgodnienia

  • stałe warunki zatrudnienia

  • możliwości rozwoju osobistego

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres praca@classcom.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

2. Spawacz światłowodowy - Monter sieci FTTH

Opis stanowiska:

  • Spawanie kabli światłowodowych w studzienkach telekomunikacyjnych  na przełącznicach, w mufach itp.

  • Wykonywanie Klienckich instalacji światłowodowych

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się spawarkami światłowodowymi, przyrządami pomiarowymi

  • Znajomość pojęć i sieci telekomunikacyjnych

  • Znajomość technik łączenia włókien światłowodowych

  • Znajomość obsługi komputera (pakiety biurowe i programy do projektowania)

  • Prawo jazdy kat. B

Wymagane doświadczenie/ uprawnienia/ certyfikat:

  • Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych: co najmniej 1 rok

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Plusem będzie certyfikat spawacza światłowodów