w dn.26.06, w godz. 6:00-12:00 będą prowadzone prace naprawcze/modernizacyjne na magistrali w Raciborsku/Byszyce/Gorzków

Data publikacji: 25-06-2026 Ostatnia aktualizacja: 25-06-2026
W dn.26.06, w godz. 6:00-12:00 będą prowadzone prace naprawcze/modernizacyjne na magistrali w Raciborsku, w związku z czym problemy w dostępie do usług będą mieli mieli częściowo mieszkańcy Raciborska, Gorzkowa, Byszyc i Koźmic Wielkich. Przepraszamy za niedogodności.