Polecamy w TV

Dziennik dla Jordana

Sierżant armii amerykańskiej z dala od domu, na misji w Iraku, zaczyna prowadzić czuły dziennik pełen rad oraz życiowych wskazówek dla swojego dziecka.

HBO HD

Niedziela, 27.11 g. 20:10

Trigger point: Stan zagrożenia

Serial opowiadający o Lanie Washington, doświadczonej funkcjonariuszce ds. usuwania bomb, pracującej dla Metropolitan Police.

CANAL+ Premium HD

Środa, 23.11 g. 21:05

Polowanie na mafię 3

Dalszy ciąg historii prokuratora Saverio Barone, który na początku lat 90. stał się bohaterem „polowania” na mafię. Serial swobodnie inspirowany postacią prokuratora Alfonso Sabella.

CANAL+ Seriale HD

Poniedziałek, 21.11 g. 22:00

Nawet myszy idą do nieba

Wrogowie, mysz i lis trafiają do zwierzęcego nieba. Nie ma tam naturalnych instynktów, więc zostają najlepszymi przyjaciółmi, po powrocie na ziemię chcą nadal się przyjaźnić.

CANAL+ Premium HD

Niedziela, 20.11 g. 10:00

Mój dług

Wstrząsająca, prawdziwa historia nierównej walki o sprawiedliwość i przetrwanie. Zwyczajny obywatel skazany za zamordowanie brutalnego bandyty musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć wieloletnie więzienie.

CANAL+ Premium HD

Sobota, 19.11 g. 21:00

The Office PL 2

Akcja The Office pl rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie.

CANAL+ Family HD

Piątek, 18.11 g. 20:00

Fałszywy traf

Lucy i Adrian starają się o dziecko. Terapię prowadzi doktor John Hindle. Niebawem kobieta zachodzi w ciążę. Z czasem odmienny stan zaczyna coraz bardziej ją przerażać.

HBO HD

Sobota, 12.11 g. 20:10

W imię dziecka

Wybitna sędzia Sądu Najwyższego, w momencie gdy jej małżeństwo przeżywa kryzys, staje przed niezwykle trudną decyzją mogącą odwrócić bieg jej kariery.

Ale kino+ HD

Czwartek, 10.11 g. 20:10

Black sands

Detektyw Aníta Elínardóttir wraca do rodzinnego miasta po kilkunastu latach nieobecności. Już w drodze zostaje wezwana na służbę, ponieważ na wybrzeżu nieopodal Glerársandar zostało znalezione ciało.

Ale kino+ HD

Poniedziałek, 07.11 g. 21:00

Sonic 2. Szybki jak błyskawica

Sonic wraz z przyjaciółmi muszą powstrzymać złego doktora Robotnika przed zawładnięciem światem. W tym celu muszą odnaleźć magiczny szmaragd.

HBO HD

Niedziela, 06.11 g. 20:10

Vortex

Historia pary, niegdyś wybitnego znawcy kina i doktor psychiatrii, która powoli oddala się od siebie i zatraca kontakt ze światem.

Ale kino+ HD

Niedziela, 06.11 g. 17:25

Odpływ

Historia paczki nastolatków, którzy włamują się do okolicznych domów i kradną z nich cenne przedmioty.

HBO HD

Piątek, 04.11 g. 21:05

Powrót do tamtych dni

Po latach emigracji do USA wraca do Wrocławia ojciec 14-letniego Tomka. Oprócz pieniędzy przywozi swoją chorobę alkoholową, która stopniowo niszczy ich rodzinę.

CANAL+ Premium HD

Czwartek, 03.11 g. 21:00

Biały Lotos 2

Serial podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów.

HBO HD

Poniedziałek, 31.10 g. 20:10

Halloween zabija

Laurie wierzy że pokonała swojego prześladowcę. Okazuje się jednak, że jej gehenna wcale się nie skończyła.

CANAL+ Premium HD

Sobota, 29.10 g. 21:00

Zaginione miasto

Podróżująca po kraju pisarka oraz model z okładki jej książki zostają uprowadzeni. Porwanie okazuje się przygodą ich życia.

HBO HD

Niedziela, 23.10 g. 20:10

Boscy

Bogaty biznesmen wynajmuje słynnego reżysera, aby pomógł mu nakręcić przebojowy film.

CANAL+ Premium HD

Sobota, 22.10 g. 21:00

Scarlet Hill

Luu wraz z narzeczoną i jej synem wynajmuje posiadłość Scarlet Hill od rodziny Quach. Niebawem okolicą wstrząsa seria tajemniczych zdarzeń. Luu i jego bliscy zostają wciągnięci w mroczną intrygę.

CANAL+ Premium HD

Piątek, 21.10 g. 21:00

Uncharted

Utalentowany złodziej Nathan Drake zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora Sullivana. Razem chcą odnaleźć zaginione złoto Ferdynanda Magellana.

HBO HD

Niedziela, 16.10 g. 20:10

Najgorszy człowiek na świecie

Pełna życiowej energii Julie u progu trzydziestych urodzin stara się poukładać swoje skomplikowane życie uczuciowe.

HBO HD

Sobota, 15.10 g. 20:10